W naszym gabinecie masażu chińskiego pracują profesjonalni masażyści, których wyróżniają zarówno wysokie kompetencje, jak i wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów relaksacyjnych. Swoją wiedzę zdobytą na studiach doskonalą w dziedzinie technik masażu chińskiego w SanBao Academy – Międzynarodowej Szkołe Masażu i Profilaktyki Zdrowia.

Nasi specjaliści stale pogłębiają swoją wiedzę w dziedzinie technik masażu na zaawansowanych kursach masażu chińskiego, jak również odbywają szkolenia w zakresie zasad profilaktyki zdrowia według medycyny chińskiej na seminariach z dietetyki według pięciu przemian. 

Katarzyna Rymarz

Jestem absolwentką krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na specjalnościach „Odnowa Psychosomatyczna” oraz „Zarządzanie Ośrodkami Spa i Wellness”, a także policealnej Szkoły Masażu Teb Edukacja.

Tajniki masażu według zasad medycyny chińskiej zgłębiłam w Międzynarodowej Szkole Masażu SanBao Academy, gdzie ukończyłam wielomodułowy program szkoleniowy „TuiNa Massage Therapist” oraz kurs protokołu YuTi ® wprowadzający do specyfiki relaksacyjnych technik chińskiego masażu Wellness & Spa.

Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywałam pracując zarówno na siłowniach ze sportowcami, jak i w gabinetach odnowy biologicznej. Na studiach szukałam w masażu stylu, który będzie czymś więcej niż utartym, dobrze wszystkim znanym schematem ruchów, dlatego podchodzę holistycznie i kompleksowo do zabiegu masażu dążąc do poprawy zdrowia osoby masowanej. Udział w licznych kursach i warsztatach z terapii leczniczych i masaży orientalnych pozwolił mi na połączenie zastosowania nieszablonowych technik z indywidualnym podejściem do klienta, które zapewni mu odprężenie i zniweluje napięcia mięśniowe oraz dolegliwości bólowe. Przywrócenie równowagi w ciele poprzez masaż skłoniło mnie do zapoznania się z systemem meridianów i pracy zgodnie z ich przebiegiem, a szkolenia z zakresu medycyny chińskiej coraz liczniej wypełniają mój czas.

Masaż daje mi poczucie satysfakcji i spełnienia, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każdy klient poczuł się niepowtarzalnie i wyjątkowo, tworząc warunki, gdzie zapomni o wszelkich troskach i poczuje stan głębokiego relaksu.