Założycielką MeiYu Clinic jest mgr med. Marta Kubisz, lekarka tradycyjnej medycyny chińskiej. Kilkudziesięcioletnia praktyka kliniczna, poświęcona wspomaganiu leczenia chorób o różnym podłożu, uświadomiła jej potrzebę stworzenia miejsca dedykowanego wyłącznie profilaktyce zdrowia dzięki zastosowaniu manualnych technik medycyny naturalnej – taki właśnie był początek MeiYu Clinic. 

Prowadzony przez nas gabinet masażu chińskiego w Krakowie to miejsce stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów, którzy poszukują nie tylko zlikwidowania napięć mięśniowo-powięziowych i odprężenia psychicznego, ale również regeneracji energii życiowej po wyczerpującym dniu pracy.

Zabiegi w naszym gabinecie opierają się na podejściu holistycznym, aby zadbać o zdrowie ciała i ducha. Oferowany przez nas szeroki wybór usług z zakresu odnowy biologicznej, takich jak chińskie masaże relaksacyjne, bańki ogniowe, czy moksoterapia, pozwala utrzymać lub przywrócić ogólny dobrostan organizmu, tym samym zapobiegając powstawaniu chronicznych dolegliwości.

Co wyróżnia nasz gabinet masażu chińskiego?

Naszą specjalnością są tradycyjne masaże chińskie, których efekt prozdrowotny wzmacniamy stawiając bańki ogniowe, używając moksybucji oraz aromaterapii.

Wszystkie oferowane przez nas usługi odnowy biologicznej oparte są na fundamentalnych zasadach tradycyjnej medycyny chińskiej. W zależności od potrzeb można stosować je zarówno w celach zdrowotnych, profilaktycznych, jak i relaksacyjnych. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie równowagi przepływu energii, której brak skutkuje rozwojem wielu różnych chorób oraz utratą sił witalnych.

Decydując się na wizytę w naszym gabinecie tradycyjnego masażu chińskiego w Krakowie, możesz liczyć na indywidualne podejście, a nasi masażyści chętnie doradzą, który rodzaj zabiegu będzie w danym momencie najbardziej przydatny dla Twojego organizmu.

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących stosowanych przez nas masaży relaksacyjnych i zabiegów profilaktyki zdrowia.