Międzynarodowa Szkoła Masażu i Profilaktyki Zdrowia „SanBao Academy” została stworzona, aby rozpowszechniać  wiedzę o naturalnych sposobach zapobiegania chorobom, jak również ich leczenia metodami terapii naturalnych.

Podstawowym nurtem terapeutycznym jest dla naszej szkoły medycyna chińska będąca najstarszym systemem medycznym zachowanym po dzień dzisiejszy, a którego specjalistką jest założycielka naszej szkoły mgr med. Marta Kubisz. Opieramy się na klasycznych przekazach liczących kilka tysięcy lat, łącząc starożytną wiedzę z wymogami i postępem naukowym medycyny konwencjonalnej.   

Koncentrujemy szczególną uwagę na promowaniu znajomości manualnych technik terapeutycznych, takich jak miedzy innymi tradycyjny masaż chiński Tui Na czy współczesna osteopatia.

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez specjalistów z Polski i zagranicy, o wieloletnim doświadczeniu i szerokiej wiedzy.

Uczestnikom możemy zagwarantować wysoki poziom merytoryczny zajęć. Dbamy również o ciekawą formę warsztatów, a poszczególne zagadnienia przekazujemy w przystępny i zrozumiały sposób.

Prowadzimy kursy dla osób początkujących, wprowadzające w najważniejsze zagadnienia medycyny chińskiej, jak również seminaria o wyższym poziomie zaawansowania oraz szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje zawodowe w dziedzinie medycyny naturalnej.

Naszą specjalnością jest organizowanie szkoleń dla masażystów i fizjoterapeutów.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór szkoleń o różnej tematyce. Zapraszamy do zapoznania się z Terminarzem