Loading Events

« All Events

Problemy z Nadwagą – Porady dietetyki chińskiej

15.04.2023

380zł
Tribe event img

DIETETYKA WEDŁUG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Zastosowanie w praktyce

Nadwaga 

WEBINAR – Warsztaty online

Yang Sheng 養生 „troska o życie”, to przede wszystkim troska o mocne ciało, odporne na wymagania pracy i zmienności klimatu. Odpowiednia dieta jest niezbędnym elementem, aby osiągnąć ten cel i zachować zdrowie. Wszystko co jemy, zarówno zboża, warzywa, mięsa czy owoce, ma bezpośredni wpływ na nasze ciało i samopoczucie. Prawidłowo dobrane sezonowe produkty są podstawą profilaktyki zdrowia, pomogą nam się wzmacniać a nawet wyleczyć.

Spotkanie z mgr med. Martą Kubisz, lekarką TCM, która w przystępny sposób wyjaśni przyczyny nadwagi u dorosłych i dzieci, oraz pomoże znaleźć sposób, aby zaradzić temu problemowi.  

Dowiesz się jak funkcjonuje Twoje ciało, czego potrzebuje i w jaki sposób możesz go wspierać stosując odpowiednią dietęJakie spożywać produkty? Jakie praktykować ćwiczenia fizyczne? Jaką stosować higienę pracy i odpoczynku? A także wiele innych zagadnień w odpowiedzi na pytania uczestników.

A wszystko po to, aby pomóc Twojemu ciału stracić zbędne kilogramy i odzyskać pełną formę !  

Zapraszamy do aktywnego udziału !

 Sobota, 15 kwietnia 2023 

14:00 – 18:00

 

Webinar jest jedną z czterech części cyklu sezonowych spotkań wokół zagadnień praktycznych zastosowania dietetyki chińskiej w różnych porach roku.

Warsztat jest nagrywany i udostępniany uczestnikom do ponownego odsłuchania przez 30 dni od daty odbicia się kursu.

 

Rejestracja odbywa się elektronicznie. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: kursy@daodetcm.com podając imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz telefon kontaktowy.

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT na firmę – w tym wypadku prosimy o podanie numeru NIP w wiadomości rejestracyjnej.

 

Cena warsztatu : 380 zł

Opłaty za kurs przyjmowane są przelewem na Konto Organizatora:

DaoDeTcm Sp.z.o.o. ul. Królowej Jadwigi 264, 30-218 Kraków
Alior Bank, rachunek nr: 81 2490 0005 0000 4600 5237 3536

Prosimy o podanie tytułu wpłaty: Dietetyka – Nadwaga (nazwisko + imię)

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: kursy@daodetcm.com