Loading Events

« All Events

  • To event minęło.

Praktyka dietetyki chińskiej Wiosną

26.03.2023

350zł
Tribe event img

DIETETYKA WEDŁUG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Zastosowanie w praktyce – Sezon wiosenny 

WEBINAR – Warsztaty online

 

Spotkanie z mgr med. Martą Kubisz, lekarką TCM, która w przystępny sposób objaśni i odpowie na pytania dotyczące zasad dietetyki chińskiej według pięciu przemian w sezonie wiosennym. Jest ono częścią cyklu sezonowych warsztatów skupionych wokół zagadnień higieny odżywiania w różnych porach roku.

Yang Sheng „troska o życie”, to przede wszystkim troska o mocne ciało, odporne na wymagania pracy i zmienności klimatu. Odpowiednia dieta jest niezbędnym elementem, aby osiągnąć ten cel i zachować zdrowie. Wszystko co jemy, zarówno zboża, warzywa, mięsa czy owoce, ma bezpośredni wpływ na nasze ciało i samopoczucie. Prawidłowo dobrane sezonowe produkty są podstawą profilaktyki zdrowia, pomogą nam się wzmacniać a nawet wyleczyć.

Dowiesz się jak funkcjonuje Twoje ciało na wiosnę, czego potrzebuje i w jaki sposób możesz go wspierać stosując odpowiednią dietęJakie spożywać produkty? Jak przyrządzać wiosenne potrawy? Jak oczyścić ciało z toksyn? A także inne zagadnienia w odpowiedzi na pytania uczestników.

Zapraszamy!

 Warsztat został nagrany i jest dostępny do odsłuchania przez 30 dni od daty wykupienia dostępu do nagrania.

Cena webinaru : 350 zł

Webinar jest jedną z czterech części cyklu sezonowych spotkań wokół zagadnień praktycznych zastosowania dietetyki chińskiej w różnych porach roku.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: kursy@daodetcm.com

 

    ZGŁOSZENIE NA KURS

    Administratorem danych osobowych uczestnika rejestrującego się na szkolenie jest DaoDeTcm Sp.z.o.o.