Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Masaż Tui Na zaawansowany – część 2

28 października - 30 października

1500PLN
Tribe event img

CHIŃSKI MASAŻ TUI NA

Zastosowanie terapeutyczne
Kurs II stopnia – trzyczęściowy (3 x 3 dni)

Wykładowca: Marta Kubisz – lekarz TCM, absolwentka Uniwersytetu Medycyny Chińskiej w Nankinie (Chiny), specjalizacja w Pediatrii, założycielka i dyrektor medyczny MeiYu Clinic w Krakowie.

Uwaga: 

Zakończenie współpracy z Instytutem Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia,

od września 2022 autorskie kursy Masażu Tui Na są prowadzone przez Martę Kubisz wyłącznie w Szkole Masażu SanBao Academy.

Część 2 – Układ pokarmowy i układ oddechowy

Zapraszamy do udziału w kursie zaawansowanym chińskiego leczniczego masażu Tui Na.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły trzyczęściowy kurs podstawowy I stopnia.

 

PROGRAM kursu zaawansowanego obejmuje przegląd chorób, analizę ich przyczyn według diagnozy medycyny chińskiej oraz sposób zastosowania masażu Tui Na i jego miejsce w strategii terapeutycznej TMC. Celem kursu jest pogłębienie wiedzy w działaniu leczniczym masażu Tui Na i osiągnięcie kompetencji w zastosowaniu techniki masażu w terapii medycyną chińską.

Kurs składa się z 3 części, 3 dni każda, łącznie 9 dni teorii i praktyki klinicznej.

Szczególny nacisk podczas szkolenia położony będzie na ćwiczenia praktyczne.
Ponadto codziennie odbywać się będą ćwiczenia Qi Gong związane tematycznie z kursem.

 

Część 1. UKŁAD NERWOWY I UKŁAD KRĄŻENIA
Depresja, nerwica, bezsenność, migrena, nadczynność i niedoczynność tarczycy, bóle i zawroty głowy, szum w uszach, utrata słuchu, żylaki, obrzęki, nadciśnienie, wylew, udar, palpitacje, zawał serca, utrata przytomności, masaż reanimacyjny.

Część 2. UKŁAD POKARMOWY I UKŁAD ODDECHOWY
Trudności z trawieniem, bóle żołądka i jelit, biegunka, zaparcia, wrzód żołądka, zgaga, wymioty, zapalenie wyrostka, alergia pokarmowa, alergia oddechowa, astma, kaszel, przeziębienie, grypa, angina, zapalenie zatok, cukrzyca, otyłość.

Część 3.  UKŁAD RUCHOWY I REUMATOLOGIA
Bóle kręgosłupa i stawów, kręcz szyi, rwa kulszowa, reumatyzm, zapalenie ścięgien, zapalenie kości i stawów, paraliż, tężyczka mięśniowa i inne.

 

Terminy:

23 – 25 września 2022 – część 1: Układ nerwowy i układ krążenia

28 – 30 października 2022 – część 2: Układ pokarmowy i układ oddechowy

25 – 27 listopada 2022 – część 3: Układ ruchowy i reumatologia

 

Miejsce wykładów:  SanBao Academy – International School of Massage and Health Prevention, ul. Królowej Jadwigi 264,   Kraków – Wola Justowska

Rozpoczęcie zajęć:   Piątek, godz. 14:00 -18:00
Sobota: 9:00-13:00 i 15:00-18:00; niedziela: 9:00 -13:00 i 15:00 -18:00

 

Uczestnicy seminarium otrzymują podstawowe materiały dydaktyczne w języku polskim.

Kurs drugiego stopnia kończy się egzaminem potwierdzającym nabyte umiejętności terapeutyczne w zakresie zastosowania masażu Tui Na w zabiegu medycyny chińskiej oraz wydaniem zaświadczenia potwierdzającego udział w szkoleniu „Chiński leczniczy masaż Tui Na”.

Po ukończeniu pełnego szkolenia z zakresu chińskiego masażu Tui Na (I i II stopnia), osoby zainteresowane będą mogły pogłębiać swoją wiedzę na kursach specjalistycznych dotyczących zastosowania masażu w takich dziedzinach medycyny chińskiej jak ginekologia czy pediatria.

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy według kolejności wpłat.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: kursy@daodetcm.com Można wpłacić wcześniej zaliczkę w kwocie 500 zł, aby zarezerwować miejsce na kursie.

 

Cena za każdą część kursu: 1500 zł. Ostateczny termin wpłaty za drugą część do 30 września 2022.

Możliwe jest zapisanie się jedynie na jedną z części, lecz zaświadczenie ukończenia szkolenia „Chiński leczniczy masaż Tui Na” będzie wydane jedynie po zaliczeniu trzech części kursu zaawansowanego oraz zdaniu egzaminu końcowego.

Cena zniżkowa za każdą część: 1300 zł przy opłaceniu całości kursu (trzy części 3900 zł) do 20 września 2022. Jednakże prosimy o wpłatę 1500 zł w terminie do 31 sierpnia 2022, aby zarezerwować miejsce na pierwszej części kursu – Układ nerwowy i układ krążenia.  

Cena nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT (indywidualne lub na firmę).

 

Opłaty za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora:

DaoDeTcm Sp.z.o.o. ul. Królowej Jadwigi 264, 30-218 Kraków
Alior Bank, rachunek nr: 78 2490 0005 0000 4530 5635 7424
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: TUI NA – kurs II stopnia

 

UWAGA:
1. W przypadku zgłoszenia przez uczestnika organizatorowi rezygnacji do dnia 30 września 2022 cała kwota wpłaty zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wysłana, lub na inny rachunek bankowy podany w przypadku rezygnacji. Po tym terminie wpłacona kwota nie będzie zwracana i przechodzi na koszty organizacji kursu; możliwe jest jedynie przeniesienie tej kwoty na inną osobę wcześniej nie zgłoszoną (zmiana uczestnika kursu).
2. W przypadku zbyt małej liczby uczestników, którzy dokonali wpłat do dnia 30 września 2022 kurs może zostać anulowany lub jego rozpoczęcie przesunięte na kolejny termin. W takim przypadku osoby, które opłaciły udział w kursie, zostaną o tym poinformowane mailowo. W przypadku anulowania kursu całość wpłaconej kwoty zostanie przelana na konto bankowe, z którego została przesłana na rzecz organizatora.

Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu lub zmianie terminu rozpoczęcia podana zostanie także na stronie internetowej www.daodetcm.com najpóźniej do dnia 5 października 2022 roku. Brak informacji o anulowaniu szkolenia w terminie po 5 października 2022 oznacza, że się ono odbędzie.

 

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. +48 787  817 307

email: kursy@daodetcm.com

Szczegóły

Początek:
28 października
Koniec:
30 października
Koszt:
1500PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi: