Loading Events

« All Events

  • To event minęło.

Praktyka dietetyki chińskiej Zimą

11.12.2022

350zł
Tribe event img

DIETETYKA WEDŁUG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Zastosowanie w praktyce – Sezon Zimowy 

WEBINAR – Warsztaty online

 

Spotkanie z mgr med. Martą Kubisz, lekarką TCM, która w przystępny sposób objaśni i odpowie na pytania dotyczące zasad dietetyki chińskiej według pięciu przemian w sezonie zimowym. Jest ono częścią cyklu sezonowych warsztatów skupionych wokół zagadnień higieny odżywiania w różnych porach roku.

Yang Sheng „troska o życie”, to przede wszystkim troska o mocne ciało, odporne na wymagania pracy i zmienności klimatu. Odpowiednia dieta jest niezbędnym elementem, aby osiągnąć ten cel i zachować zdrowie. Wszystko co jemy, zarówno zboża, warzywa, mięsa czy owoce, ma bezpośredni wpływ na nasze ciało i samopoczucie. Prawidłowo dobrane sezonowe produkty są podstawą profilaktyki zdrowia, pomogą nam się wzmacniać a nawet wyleczyć.

Dowiesz się jak funkcjonuje Twoje ciało w zimie, czego potrzebuje i w jaki sposób możesz go wspierać stosując odpowiednią dietęJakie spożywać produkty? Jak przyrządzać zimowe potrawy? Jak wzmocnić odporność pożywieniem? Jak postępować podczas przeziębienia? A także inne zagadnienia w odpowiedzi na pytania uczestników.

Zapraszamy do aktywnego udziału !

 Niedziela, 11 grudnia 2022 

15:00 – 18:00

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: kursy@daodetcm.com podając imię, nazwisko oraz adres zamieszkania w celu wystawienia faktury.

Cena warsztatu „Dietetyka chińska w praktyce – sezon zimowy” : 350 zł

Cena promocyjna: 1100 zł przy zgłoszeniu na wszystkie cztery sezonowe warsztaty DIETETYKA CHIŃSKA W PRAKTYCE w tematyce Zima, Wiosna, Lato i Jesień. Każdy warsztat jest nagrywany i udostępniany uczestnikom do ponownego odsłuchania przez tydzień od daty odbicia się kursu.

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT na firmę – w razie potrzeby prosimy o podanie numeru NIP przed rozpoczęciem zajęć.

 

Opłaty za kurs prosimy wpłacać na Konto Organizatora:

DaoDeTcm Sp.z.o.o. ul. Królowej Jadwigi 264, 30-218 Kraków
Alior Bank, rachunek nr: 81 2490 0005 0000 4600 5237 3536
Prosimy o podanie tytułu wpłaty w treści: Dietetyka chińska w praktyce – zima

 

W przypadku zbyt małej liczby uczestników, którzy dokonali wpłat kurs może zostać anulowany lub jego rozpoczęcie przesunięte na kolejny termin. W takim przypadku osoby, które opłaciły udział w kursie, zostaną o tym poinformowane mailowo. W przypadku anulowania kursu całość wpłaconej kwoty zostanie przelana na konto bankowe, z którego została przesłana na rzecz organizatora.

Informacja o ewentualnym anulowaniu kursu lub zmianie terminu rozpoczęcia podana zostanie także na stronie internetowej www.daodetcm.com.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: kursy@daodetcm.com