Loading Events

« All Events

Praktyka dietetyki chińskiej Jesienią

1.10.2023

350zł
Tribe event img

DIETETYKA WEDŁUG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Zastosowanie w praktyce – Sezon jesienny 

WEBINAR – Warsztaty online

 

Spotkanie z mgr med. Martą Kubisz, lekarką TCM, która w przystępny sposób objaśni i odpowie na pytania dotyczące zasad dietetyki chińskiej według pięciu przemian w sezonie jesiennym. Jest ono częścią cyklu sezonowych warsztatów skupionych wokół zagadnień higieny odżywiania w różnych porach roku.

Yang Sheng „troska o życie”, to przede wszystkim troska o mocne ciało, odporne na wymagania pracy i zmienności klimatu. Odpowiednia dieta jest niezbędnym elementem, aby osiągnąć ten cel i zachować zdrowie. Wszystko co jemy, zarówno zboża, warzywa, mięsa czy owoce, ma bezpośredni wpływ na nasze ciało i samopoczucie. Prawidłowo dobrane sezonowe produkty są podstawą profilaktyki zdrowia, pomogą nam się wzmacniać a nawet wyleczyć.

Dowiesz się jak funkcjonuje Twoje ciało w jesieni, czego potrzebuje i w jaki sposób możesz go wspierać stosując odpowiednią dietęJakie spożywać produkty? Jak przyrządzać jesienne potrawy? Jak odżywiać włosy i zapobiec ich wypadaniu? A także inne zagadnienia w odpowiedzi na pytania uczestników.

Zapraszamy do aktywnego udziału !

 Niedziela, 1 października 2023 

15:00 – 18:00

 

Webinar jest jedną z czterech części cyklu sezonowych spotkań wokół zagadnień praktycznych zastosowania dietetyki chińskiej w różnych porach roku.

Warsztat jest nagrywany i udostępniany uczestnikom do ponownego odsłuchania przez 30 dni od daty odbicia się kursu.

 

Rejestracja odbywa się elektronicznie. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: kursy@daodetcm.com podając imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz telefon kontaktowy.

 

Cena warsztatu : 350 zł

Opłaty za kurs przyjmowane są przelewem na Konto Organizatora:

DaoDeTcm Sp.z.o.o. ul. Królowej Jadwigi 264, 30-218 Kraków
Alior Bank, rachunek nr: 81 2490 0005 0000 4600 5237 3536

Prosimy o podanie tytułu wpłaty: Dietetyka chińska w praktyce – jesień (nazwisko + imię)

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT na firmę – w tym wypadku prosimy o podanie numeru NIP w wiadomości rejestracyjnej.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: kursy@daodetcm.com