Loading Events

« All Events

  • To event minęło.

Psyche & Soma – Techniki relaksacyjne

24.07.2023

150zł
Tribe event img

Psyche & Soma

Techniki relaksacyjne i medytacja somatyczna

 Prowadząca: Dagmara Ziniewicz – Fuentes

Warsztat online

 Pniedziałek, 24 lipca 2023 

19:00 – 21:00

Adresowany do pacjentów i terapeutów

 

Zrelaksowany organizm szybciej się leczy

Zdrowie to harmonia Psyche i Somy

Na warsztacie doświadczysz technik medytacji somatycznej relaksującej ciało i umysł oraz poznasz narzędzia z zakresu Teorii Polyvegal – innowacyjnego podejścia do ciała i systemu nerwowego, które bazuje na zrozumieniu funkcji nerwu błędnego.

Nauczysz się co zrobić z intensywnymi emocjami, jak obniżyć napięcie, oraz jak uspokoić przeładowany i rozbiegany umysł. 

Poznasz narzędzia pomocne w opanowaniu stresu, napadów lęku, problemów z zasypianiem, oraz jak ćwiczyć tak zwaną “obecność” i “dbanie o siebie“.

Wiedza ta pomoże Ci nie tylko w pracy nad stresem, ale także nad samoświadomością w Twojej przestrzeni emocjonalno-energetycznej.

Jeśli jesteś terapeutą,  będziesz mógł  nauczyć swoich pacjentów dbania o siebie w różnych stanach emocjonalnych, zaopatrując ich w łatwe i szybkie techniki relaksacyjne, z których korzystać będą we własnym domu. Pozwoli to pacjentom kontynuować pracę nad swoim procesem zdrowienia poza gabinetem, dzięki czemu osiągniesz szybsze rezultaty w terapii.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału !

 

Cena warsztatu : 150 zł

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT na firmę – w tym wypadku prosimy o podanie numeru NIP w wiadomości rejestracyjnej.

Rejestracja odbywa się elektronicznie. Zgłoszenia prosimy przesyłać wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: kursy@daodetcm.com

 

    ZGŁOSZENIE NA KURS

    Administratorem danych osobowych uczestnika rejestrującego się na szkolenie jest DaoDeTcm Sp.z.o.o.