Loading Events

« All Events

Chiński Masaż olejkami eterycznymi – „XiangQi® Chinese Aromatic Massage”

18.01.2025 - 19.01.2025

2600zł
Tribe event img

Certified by World Massage Federation

Wellness & Spa TuiNa Massage

Chiński Masaż Olejkami Eterycznymi

według zasad energetyki chińskiej

Protokół XiangQi ® 

18 – 19 stycznia 2025

Prowadząca:

Lekarka TCM, absolwentka Uniwersytetu Medycyny Chińskiej w Nankinie (Chiny)

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną poznać specyfikę technik Masażu TuiNa w profilaktyce zdrowia i zgłębić tajniki chińskiego masażu relaksacyjnego według zasad przepływów energetycznych

 

PROGRAM 

Celem kursu jest praktyczne szkolenie w technikach chińskiego masażu relaksacyjnego z elementami aromaterapii mającego zastosowanie w profilaktyce zdrowia i w sektorze Wellness & Spa, gabinetach masażu i odnowy biologicznej oraz placówkach termalnych.

Podstawę szkolenia stanowi nauka realizacji protokołu XiangQi® będącego schematem chińskiego masażu Wellness & Spa opartego na stymulacji kanałów energetycznych i punktów akupresury w połączeniu z zastosowaniem aromaterapii.

Szczególny nacisk położony zostanie na stworzenie podczas masażu synergii między właściwościami terapeutycznymi olejków eterycznych a masowanymi obszarami ciała. Pozwoli to na pogłębienie skuteczności zabiegu relaksacyjnego .

Kurs obejmuje wprowadzenie do aromaterapii energetycznej opartej na analizie natury aromatycznej olejków eterycznych w świetle zasad medycyny chińskiej. Przedstawione zostaną podstawowe właściwości terapeutyczne olejków eterycznych i ich oddziaływanie na specyficzne punkty akupresury, strukturę sieci meridianów oraz poszczególne części ciała.

Uczestnicy otrzymują podstawowe materiały dydaktyczne w języku polskim.

Po zakończeniu kursu wydane zostanie zaświadczenie odbycia szkolenia Protokół XiangQi® w wymiarze 20 godzin szkoleniowych.

Ponad to, ukończenie kursu uwieńczone jest wydaniem przez World Massage Federation (WMF) międzynarodowego certyfikatu Wellness & Spa Massage w języku angielskim „XiangQi® Chinese Aromatic Massage – ”

 

Miejsce wykładów:  SanBao Academy – International School of Massage and Health Prevention – Kraków

 

Godziny zajęć :

Sobota:          9:30 – 13:30  i  15:00 -19:00

Niedziela:      9:30 – 13:30  i  15:00 – 18:00

 

Cena za kurs: 2 600 (opłata wpisowa 600 zł. + opłata podstawowa 2000 zł.) 

W celu potwierdzenia rejestracji, należy dokonać opłaty wpisowej 600 zł. w terminie 7 dni od daty wysłania zgłoszenia. Opłata wpisowa służy na pokrycie czynności administracyjno-rejestracyjnych i podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania szkolenia przez Organizatora. W przypadku rezygnacji przez kandydata, opłata wpisowa nie jest zwracana (§5. ust. 2a Regulaminu), ale bezterminowo pozostaje do wykorzystania na opłatę innego dowolnego kursu w szkole SanBao Academy.

Cena kursu nie obejmuje kosztów dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia.

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT na firmę – w tym wypadku prosimy o podanie numeru NIP w wiadomości rejestracyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy według kolejności wpłat. 

Prosimy o terminowe opłacenie całości kursu, 3 tygodnie przed datą rozpoczęcia szkolenia. 

Rejestracja odbywa się elektronicznie. Zgłoszenia prosimy przesyłać wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: kursy@daodetcm.com

 

    ZGŁOSZENIE NA KURS

    Administratorem danych osobowych uczestnika rejestrującego się na szkolenie jest DaoDeTcm Sp.z.o.o.