Loading Events

« All Events

Egzamin dyplomowy WMF – TuiNa Massage Therapist – Poziom 2

29.06.2024

350zł
Tribe event img

Certified by World Massage Federation

MIĘDZYNARODOWY EGZAMIN SPECIALIZACJI

„Program „Chiński Masaż TuiNa III stopnia – Techniki Terapeutyczne”

Dyplom WMF

„TuiNa Therapeutic Massage Level 2 – Motor system disorders”

Niedziela 29 czerwca 2024

Egzamin teoretyczno-praktyczny: 13:00 – 19:00

 

Wszystkie programy szkoleniowe Chińskiego Masażu TuiNa organizowane przez naszą Szkołę otrzymały akredytację Światowej Federacji Masażu (World Massage Federation), która przyznaje uznany międzynarodowo dyplom będący gwarantem jakości szkolenia i potwierdzający szczegóły programu w języku angielskim.

W związku z tym, jako akredytowana placówka szkoleniowa WMF, organizujemy egzamin teoretyczno-praktyczny sprawdzający nabyte umiejętności zastosowania technik terapeutycznych Masażu TuiNa w zabiegu medycyny chińskiej.

 

Egzamin otwarty dla studentów, którzy zdali egzamin dyplomowy WMF poziom 1 oraz ukończyli kurs zaawansowany Masażu TuiNa III stopnia „Reumatologia” w naszej Szkole SanBao Academy lub w innej placówce z mgr med. Martą Kubisz w latach 2013 – 2023. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem w celu ustalenia możliwości przystąpienia do egzaminu. 

 

Zdanie egzaminu uwieńczone jest wydaniem przez Światową Federację Masażu (WMF) Międzynarodowego Dyplomu w języku angielskim „TuiNa Therapeutic Massage Level 2 – Motor system disorders” oraz wpisaniem na oficjalną listę absolwentów World Massage Federation (WMF).

 

Miejsce sesji egzaminacyjnej:  SanBao Academy – International School of Massage and Health Prevention – Kraków

 

Opłata administracyjna: 350 zł.

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT na firmę – w tym wypadku prosimy o podanie numeru NIP w wiadomości rejestracyjnej.

W celu pomocy w przygotowaniu do egzaminu pisemnego, udostępniamy listę pytań teoretycznych w momencie dokonania opłaty administracyjnej.

 

Rejestracja odbywa się elektronicznie. Zgłoszenia prosimy przesyłać wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: info@sanbaoacademy.com

 

    ZGŁOSZENIE NA KURS

    Administratorem danych osobowych uczestnika rejestrującego się na szkolenie jest DaoDeTcm Sp.z.o.o.