Loading Events

« All Events

Egzamin dyplomowy WMF – „TuiNa Massage Therapist”

30.06.2024

350zł
Tribe event img

Certified by World Massage Federation

MIĘDZYNARODOWY EGZAMIN KOŃCOWY

Specjalizacje III stopnia

„Program „Chiński Masaż TuiNa – Techniki Terapeutyczne”

 

Niedziela 30 czerwca 2024

Egzamin pisemny: 10:30 – 12:30

Egzamin praktyczny: 15:00 – 19:00

 

Całościowy program szkolenia „Chiński Masaż TuiNa – Techniki Terapeutyczne” otrzymał akredytację Światowej Federacji Masażu (World Massage Federation), która przyznaje uznany międzynarodowo dyplom będący gwarantem jakości szkolenia i potwierdzający szczegóły programu w języku angielskim.

W związku z tym, jako akredytowana placówka szkoleniowa, organizujemy egzamin teoretyczno-praktyczny sprawdzający nabyte umiejętności zastosowania strategii i technik terapeutycznych masażu TuiNa w zabiegu medycyny chińskiej.

Egzamin otwarty po ukończeniu każdego z kursów specjalistycznych III stopnia.

Egzamin dostępny również dla studentów, którzy ukończyli kurs zaawansowany III stopnia – Reumatologia z mgr med. Martą Kubisz w latach 2013 – 2023. 

Zdanie egzaminu uwieńczone jest wydaniem przez Światową Federację Masażu (WMF) uznanego międzynarodowo Dyplomu w języku angielskim „TuiNa Massage Therapist” precyzującym zakres specjalizacji (Rheumatology lub Psychics disorders lub Osteopathic techniques) oraz wpisaniem na oficjalną listę absolwentów World Massage Federation (WMF).

Dla każdej z dostępnych specjalizacji (Reumatologia w TCM – schorzenia układu ruchowego lub Psychika według TCM – choroby psychiczne lub Elementy osteopatii w praktyce Masażu TuiNa) organizowana jest osobna sesja egzaminacyjna i przyznawany odrębny dyplom Światowej Federacji Masażu (WMF).

 

Miejsce sesji egzaminacyjnej:  SanBao Academy – International School of Massage and Health Prevention – Kraków

 

Opłata administracyjna: 350 zł.

Na życzenie wystawiane są faktury bez VAT na firmę – w tym wypadku prosimy o podanie numeru NIP w wiadomości rejestracyjnej.

W celu pomocy w przygotowaniu do egzaminu pisemnego, udostępniamy listę pytań teoretycznych w momencie dokonania opłaty administracyjnej.

 

Rejestracja odbywa się elektronicznie. Zgłoszenia prosimy przesyłać wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Sekretariat tel. 535 054 356

email: kursy@daodetcm.com

 

    ZGŁOSZENIE NA KURS

    Administratorem danych osobowych uczestnika rejestrującego się na szkolenie jest DaoDeTcm Sp.z.o.o.